„Kedvenc irodalmi hősöm, szereplőm” című rajzpályázat

Április 23-án a Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtár által meghirdetett „Kedvenc irodalmi hősöm, szereplőm” című rajzpályázaton Tóth Patricia 1. osztályos tanuló és Gáspár Cintia 3. osztályos tanuló különdíjban részesültek. Gratulálunk!

P4250032.JPG

Április 20-án a Körmendi Kastélyban volt annak a rajzpályázatnak a díjkiosztó ünnepsége, melyet a Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács, a Magyar Rendészettudományi Társaság, a Rendőrség Tudományos Tanácsa, és a Körmendi Rendészeti Szakközépiskola hirdetett meg „Az internet veszélyei” címmel Vas, Zala és Győr-Moson-Sopron megye régiójában. Az alsó tagozatosok között Kovács Balázs, Salamom Gergő, Trömböczki Samu 1. osztályos tanulók III. helyezést értek el.  Eredményükhöz gratulálunk!

P4250034.JPG