„Modern frizurám hajfonással – 2017”

2016. 10. 18.
„Modern frizurám hajfonással – 2017”
A ZSZC Munkácsy Mihály Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája két fordulóból álló versenyt hirdetett.  Az első fordulóban rajzot kellett készíteni elöl-oldal-hátul nézetből egy hajfonatos frizuráról, a második fordulóban pedig egy próba-babafejen valóságosan is létrehozták a versenyzők az általuk megálmodott fonatos frizurát.
Iskolánkból Székely Vivien 8. osztályos tanuló I. helyezést, Kruczler Panna 7. osztályos tanuló II. helyezést ért el. Az értékelésnél együttesen vették figyelembe a beküldött rajzokat és a helyszínen elkészített frizurát. A győztesek értékes ajándékcsomagokat és oklevelet kaptak.
Gratulálunk a sikerhez!

Horváthné Császár Erzsébet