„Szeptember, szeptember elindul a kisember”

Az idén egy szép napsütéses délutánon került sor Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola tanévnyitó ünnepélyére. Az ötödikes tanulók verssel és dallal hívogatták a kis elsősöket az iskolába. A csillogó szemű új tanulók rövid verseikkel bátran mutatkoztak be. Intézményvezető Úr emléklappal gratulált nekik, majd tanévnyitó ünnepi beszéd következett. Kajári Attila Tankerület Igazgató Úr jelenlétével tisztelte meg rendezvényünket, amely során bejelentette, hogy Zalaegerszegi Tankerületi Központ által benyújtott EFOP pályázat sikeres volt, ezáltal nagymértékű fejlesztés során megújul az iskola. A pályázat során elnyert összegből tanulást segítő terekkel, nyelvi laborral, könyvtár és klubhelyiséggel bővül az intézmény. Ezennel a 2017/2018-as tanév elkezdődött.