„Tiszán innen - Dunán túl” népdaléneklési minősítő verseny

„Tiszán innen - Dunán túl” népdaléneklési minősítő verseny „Szép Zalában születtem” területi fordulója (2018. december 8. )

A zalaegerszegi Kertvárosi Általános Iskola Eötvös József Székhelyiskolájában megrendezett versenyen Galambos Fruzsina (5. oszt.) és Horváth Cintia Kornélia (5. oszt.) szóló kategóriában „Arany” minősítést kapott. Tanulóink továbbjutottak a tavasszal Genesdiáson megrendezésre kerülő megyei fordulóra. A „Dalos madarak” kisegyüttes Egyed Veronika, Galambos Fruzsina, Horváth Cintia Kornélia (5. osztályos tanulók) és Csóbor Réka (6. oszt.) produkcióját „Ezüst” minősítéssel jutalmazták.

Berke Andrea énektanár