ARANY200-REFORMÁCIÓ500 VETÉLKEDŐ

November elején vetélkedőt hirdetett a felsősök részére iskolánk diákönkormányzata Arany János születésének 200. és a reformáció 500 éves évfordulója alkalmából.

A versenyre 5 csapat nevezett, akik előzetes feladatként kapták, hogy bemutatót készítsenek Arany Jánosról ill. a reformációról valamint Aranytól származó idézeteket, megszívlelendő gondolatokat tegyenek ki az osztálytermekbe és a folyosóra. Sajnálatos módon az előzetes feladatokat teljes egészében csak egy, részben két csapat teljesítette, ami befolyásolta már a végeredményt is.

2017. november 24-én, pénteken délután került sor a vetélkedőre, amelyen végül négy csapat jelent meg (hiányzások miatt).

A feladatok között volt totó Aranyról és a reformációról, versek és költők felismerése, képek összerakása, vers sorainak „rendberakása”.

A versenyt végül az ARANYCSAPAT nyerte: Egyed Fruzsina, Gáspár Cintia, Monda Ilona.

GRATULÁLUNK A GYŐZTESEKNEK ÉS MINDEN RÉSZTVEVŐNEK!