Asztalitenisz

2017. december 5-én rendezték meg a Bagodi Általános Iskola tornatermében a Városi és Városkörnyéki Asztalitenisz Diákolimpiát III-IV. korcsoportban, amelyen a következő helyezéseket érték el tanulóink.

Lány csapatverseny:

1.helyezett: Táncos Klaudia, Kruczler Panna, Székely Izabell

Lány egyéni verseny:

1.Táncos Klaudia

2.Székely Izabell

3.Kruczler Panna

Fiú csapatverseny:

1.helyezett: Salamon Dániel, Miklós Alex, Solymosi Márton

Fiú egyéni verseny:

1.Salamon Dániel

2.Solymosi Márton

3.Miklós Alex

A csapat- és egyéni első helyezettek továbbjutottak a Megyei Asztalitenisz Diákolimpia döntőre, amelyet 2 nap múlva 2017. december 7- én Nagykanizsán a Bolyai Ált. Iskola tornatermében rendeztek meg.

Ezen a majdnem éjszakába nyúló versenyen a lányok a csapatversenyben (Táncos Klaudia, Székely Izabell, Kruczler Panna) 3. helyezést értek el.

A többi versenyszámban, a lány egyéniben, a fiú csapat- és egyéni számokban, az egyes szettekben is csak 2-3 ponttal maradtak alul tanulóink, a jobb versenyütőkkel felszerelt ellenfeleikkel szemben.

A helyezést elért tanulóink éremátadásáról készült felvételeket láthatjuk az előbbi  felvételeken.