Karácsonyfa-diszítő verseny az Apáczai Csere János Művelődési Központban

2016. 12. 14.
Karácsonyfa-diszítő verseny az Apáczai Csere János Művelődési Központban
A XXIX. Karácsonyfa-diszítő versenyre iskolánkból 4 csapattal neveztünk. Elsősorban arra törekedtünk, hogy esztétikus, egységes képet mutassanak a feldíszített fáink, másrészt igyekeztünk természetes anyagokat használni a díszek készítéséhez. Fontos szempont volt az is, hogy minél kevesebbe kerüljenek az anyagok, illetve újrahasznosított anyagokkal is dolgoztunk. A díszek kézműves szakkörön készültek, a csapatok maguk döntöttek arról, hogy milyen stílusban alkotnak. A feladatokat egymás között felosztva, egymást segítve dolgoztak a gyerekek hétről hétre. Végül nagy örömmel és izgalommal rakták fel a kisorsolt fákra a szebbnél szebb díszeket. A versenyen 13 csapat vett részt, a zsűri egyenként értékelte a csapatokat. Nagyon megdicsérték az egyedi díszeinket, az egységes megjelenést és az anyaghasználatot. Mindenki kapott ajándékcsomagot és emléklapot. Részvételünkkel idén is sikerült egy csillagot szerezni iskolánk hírnevéhez.
Csapataink:
„Advent csillagai”: Egyed Fruzsina, Malasics Tímea, Monda Ilona, Takács Martin
„Rénszarvasok”: Nérel Dorka, Kruczler Panna, Pais Janka, Szabó Bertilla
„Karácsony angyalai”: Galambos Viktória, Gecse Brendon, Janzsó Anna, Mátyás Kitti, Vass Boglárka
„Hópihék”: Kaposi Mirabella, Korponai Máté, Mátyás Regina, Táncos Klaudia

Ügyesek voltatok, további szép sikereket kívánok!

Horváthné Császár Erzsébet
									felkészítő tanár