KIS ISKOLÁK SPORTVERSENYE-ATLÉTIKA MEGYEI DÖNTŐ

A fiú és lány csapatverseny számaiban 1-1 csapatot neveztem. Mindkét nemben 6-6 fős csapatokat lehetett nevezni, amely azt jelentette,hogy 2 fő I-II. korcsoportos (alsó tagozatos 1-4. osztályos), 2 fő III. korcsoportos (5-6. osztályos), 2 fő IV. korcsoportos tanulót lehetett nevezni, az atlétika 3 próba (60 m futás, távolugrás, kislabda hajítás) versenyszámaiban, amelyet a IV. korcsoportban 100 m-es síkfutás váltott fel.

A versenyt 2018.május 03-án 10:30 órakor Zalaegerszegen a Városi Sportcentrumban rendezték meg.

A résztvevő tanulóink:

Lánycsapat: Nérel Hédi, Tuboly Tímea 4-4.o. , Pálfi Loretta 5.o.,Pais Janka7.o.,Galambos Viktória 7.o., Táncos Klaudia 8.o.

Fiú csapat:Kovács Balázs 3.o., Srágli Szabolcs 3.o., Vass Sándor 5.o., Salamon Dominik 6.o., Salamon Dániel 8.o., Miklós Alex 8.o.

A felkészítő: Szabó Dezső volt, a fényképeket Vassné Cséber Mónika készítette