NEMZETKÖZI KENGURU MATEMATIKA VERSENY

2016. március 20. (kedd) 10 óra

2-8. évfolyam számára

Az idei tanévben 29 tanuló vett részt iskolánkból ezen a versenyen.
Megyei helyezések:

2. osztály:           Pálfi Linett            102.
                           Varga Levente      113.
                           Pulger Áron          207.
                           Pais Jázmin          225.

Összesen 276 induló.

3. osztály:               Trömböczki Samu Solt     93.
                               Salamon Gergő              168.
                               Kovács Fruzsina             171.
                               Kovács Balázs                216.
                               Ábrahám Barbara           219.

Összesen 229 induló.

4. osztály:               Tuboly Tímea                                  33.
                               Nérel Hédi                                        61.
                               Egyed Veronika                                72.
                               Trömböczki Kövecs Piusz              137.
                               Papp Levente                                 169.
                               Horváth Cintia Kornélia                  204.

Összesen 218 induló.                                    (A képről hiányzik Trömböczki Kövecs Piusz)

5. osztály:               Kovács Armand                   51.
                                               Takó Ádám                         107.
                                               Kovács Abigél                    152.
                                               Horváth Ádám                    191.
                                               Gáspár Cintia                     243.
                                               Tóth Magor                         280.

Összesen 287 induló.                                    (A képről hiányzik Gáspár Cintia)

7. osztály:                               Pais Janka                           80.
                                               Galambos Viktória              160.

Összesen 191 induló.

8. osztály:                              Solymosi Márton                  35.
                                               Janzsó Anna                       64.
                                               Kruczler Panna                   73.
                                               Vass Boglárka Anna           85.
                                               Táncos Klaudia                 106.
                                               Korponai Máté                  128.