SZAKMA SZTÁR ÜNNEPÉLYES DÍJÁTADÓ A PARLAMENTBEN

2015. június 26.
SZAKMA SZTÁR ÜNNEPÉLYES DÍJÁTADÓ A PARLAMENTBEN
Az országos szakmai tanulmányi versenyeket a középiskolások számára szervezik meg. Ehhez kapcsolódott egy pályázat az általános iskolák tanulói számára, amelyben a Szakma Sztár Fesztiválon (Budapest, Hungexpo) szerzett élményeiket, tapasztalataikat kellett megfogalmazni.
A mi osztályunk is részt vett ezen a rendezvényen a Zala Megyei Kereskedelmi és Iparkamara szervezésében. A látottakat Trömböczki Bonifác Filemon vetette papírra. Pályamunkája I. helyezést ért el a megyei rangsorban, ezért továbbjutott az országos versenyre, és ott bekerült az I-III. helyezett közé. Meghívást kapott az Országházban tartott díjátadóra, amelyen 39 szakma első három helyezettje kapott oklevelet. Erre a rendezvényre én is elkísérhettem, mint felkészítő tanár. Bonifác jutalma ezen kívül az, hogy részt vehet a 2016-os nemzetközi versenyen, amelynek helyszíne a svédországi Göteborg. Szívből gratulálunk Boncának az elért sikerhez és kívánjuk, hogy érezze jól magát a svédországi rendezvényen és sok szép élménnyel gazdagodva térjen haza.
                                                                                              Horváthné Császár Erzsébet
                                                                                              osztályfőnök, felkészítő tanár